Česky Deutsch English
Diecéze litoměřická | Vikariát liberecký

Chystá se

22. 4. 2018 - Info z farního ohlášení

- v rámci smlouvy s úřadem práce, byla na veřejně prospěšné práce (úklidy) přijata p. Lenka Zajptová od 18.4. Smlouvu má na 1rok.

- ve farnosti byl vytvořen seznam činností, aktivit a akcí, které spoluvytvářejí život naší farnosti. Pokud byste do nich chtěli nahlédnout a zároveň se chtěli více zapojit a přebrat si nějakou službu ve farnosti, kontaktujte nás! Budeme rádi! Zároveň děkujeme všem, kteří si již aktivně, obětavě nějakou službu přebrali a zvláště i těm, kteří vytrvale a dlouhodobě už nějakou službu ve farnosti vykonávají... Kontakt:veronika.havlinova@post.cz.

- ve sbírce na Blízký východ bylo vybráno 3500Kč, na Svatou zemi 1600Kč

- akce, které ve farnosti aktuálně plánujeme, naleznete na našem webu v aktualitách, v oddíle Kalendář akcí

17. 4. 2018 - Charitní šatník nepřijímá ošacení

Vzhledem ke kapacitním důvodům, musíme až do odvolání přerušit příjem ošacení do našeho charitního šatníku. Velkosklad v Broumově pro který ošacení shromažďujeme a který zajišťuje odvoz až do odvolání nepřijímá. Nejbližší kontejnery na textil najdete např. na vratislavickém sídlišti (asi 150m od nás) - u potravin CBA - Zámecký vrch 1314. O opětovném příjmu ošacení Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení!!!

25. 3. 2018 - Kalendář 2018

- sobota 22. 4. 2018 - Oblastní setkání dětí a ministrantů