Česky Deutsch English
Diecéze litoměřická | Vikariát liberecký

Chystá se

17. 6. 2018 - Info z farního ohlášení

- Od Slavnosti Nejsvětější Trojice (27.5.) již budou nedělní mše sv. slouženy v našem kostele.

- Mše v pátek od 17h. budou slouženy v kapli Vzkříšení!

- Zveme na rozloučení se školním rokem - ve středu 20. 6. od 17h. v kapli Vzkříšení, poté opékání na farní zahrádce. Těšíme se na Vás! P.S. Buřtíky s sebou:-)

- Prosíme o pomoc při úklidu kaple a kostela! Domluvte se, prosíme na času, který Vám bude vyhovovat...(604835889) Děkujeme moc!

- Od září očekáváme v naší farnosti nového administrátora - duchovního P. Rastislava Kršáka.

- Ve farnosti byl vytvořen seznam činností, aktivit a akcí, které spoluvytvářejí život naší farnosti. Pokud byste do nich chtěli nahlédnout a zároveň se chtěli více zapojit a přebrat si nějakou službu ve farnosti, kontaktujte nás! Budeme rádi! Zároveň děkujeme všem, kteří si již aktivně, obětavě nějakou službu přebrali a zvláště i těm, kteří vytrvale a dlouhodobě už nějakou službu ve farnosti vykonávají...(kontakt:veronika.havlinova@post.cz)

- akce, které ve farnosti aktuálně plánujeme, naleznete na našem webu v aktualitách, v oddíle Kalendář.

13. 5. 2018 - Kalendář 2018

- Pátek 18. 5. - sobota 19. 5. - Svatodušní pochod z Bozkova do Jablonce n.N. Zakončení při vigilii ve Vratislavicích od 21h.

- Neděle 20. 5. – Slavnost Seslání Ducha svatého

- Úterý 22. 5. - výlet se seniory směrem na Smržovku

- Pátek 25. 5. – Noc kostelů

- Neděle 27. 5. - Farní pouť - Slavnost Nejsvětější Trojice

- Neděle 3. 6. – Dětský den u Obrázku v Ruprechticích

- Neděle 10. 6. - Oslava a poděkování za 50.let kněžství našeho o. Antonína Kejdany při ranní mši sv.

- Středa 20. 6. - Rozloučení se školním rokem. Mše sv. v kapli Vzkříšení od 17h., poté opékání na farní zahrádce. Buřtíky s sebou:-)

- 31.7.-3.8. - Letní prázdninový pobyt pro předškolní a malé děti v Hodkovicích nad Mohelkou

- 4.8.-11.8. - Dovolená mladých rodin

- 11.8.-18.8. - Farní dovolení ve Slovenském Ráji